FITNESS

Hlavním motivem fitness je snaha zvýšení fyzické zdatnosti. Tohoto nejlépe dosáhnete právě cvičením v posilovně, a to kombinací silového a aerobního cvičení. Ať už jste začátečník nebo patříte mezi pokročilé, je naše fitcentrum dobrou volbou.

Fitness zónu posilovny je možné rozdělit na dvě sekce, a to na posilovnu a kardio. Celková cvičební plocha je asi 300 m2.

Posilovna nabízí 40 cvičebních stanovišť. Jedná se o vybavení značky Vita. Stroje jsou v posilovně rozmístěny tak, aby na sebe jednotlivá stanoviště navazovala.

Kardio zóna je vybavena rotopedy, běžícími pásy, dále pak eliptickým trenažerem a stepprem.

 

V naší provozovně je také možné zakoupit veškeré doplňky výživy, sportovní oblečení a pomůcky ke cvičení. Z doplňků výživy lze zmínit například proteinové a sacharidové nápoje, přípravky na hubnutí, aminokyseliny nebo kloubní výživu. Veškeré doplňky, které jsou na našem trhu je možné do jednoho týden objednat.

Při prodeji sportovního oblečení se zaměřujeme na prodej značek Bizon Gym a Nebbia. Jedná se především o tepláky, kraťasy a trička. Máte také k dispozici široký výběr rukavic ke cvičení, trhaček a pásů.

 

Tréninkový plán muži                                         Tréninkový plán ženy

 

Objednávat se můžete na tel. čísle 608 946 022.